Klasyczny zestaw mebli systemowych Vero

Meble Vero to system idealny dla sentymentalnych dusz. Zestaw ten jest inspirującym powrotem do przeszłości - sprytnie gra na nosie nowoczesnym i innowacyjnym elementom wyposażenia. Meble Vero są niezwykłym wyróżnikiem domowej przestrzeni, w szczególności pokoju dziennego lub jadalni. Potrzebuje on miejsca, aby móc godnie reprezentować oryginalny styl domowników, dlatego też sprawdzi się w reprezentatywnych pomieszczeniach, w których króluje szykowna estetyka.

Wykonany z wysokiej jakości płyt laminowanych

Zestaw mebli Vero jest ekonomiczną wersją systemową, odpowiednią dla osób upatrujących niewymuszonego wdzięku w detalach: np. zdobnych acz prostych uchwytach. Orzechowa paleta barw świetnie podkreśla lekkie odniesienia do charakternych mebli wykonanych z drewna. Tu najważniejszą rolę odgrywa wysokiej klasy płyta laminowana - to z niej zostały wykonane wszystkie meble systemowe Vero.
Zestaw Vero składa się z biurka, komód z pojemnymi szufladami i witrynami, lustra, półek wiszących, stołu, szaf, szafki RTV i szafki z barkiem. Producent zadbał o różnorodność zestawu systemowego Vero. Dzięki temu możesz stworzyć z mebli autorską kompozycję i funkcjonalne połączenia.

Wyjątkowy zestaw dla wymagających

Kolekcja mebli Vero symbolizuje ścisłą współpracę pomiędzy tradycyjnymi odniesieniami do przeszłości a namacalną prostotą. Producent pokusił się o zastosowanie zdobnych nóżek, które przywodzą na myśl bogactwo zamkowych komnat. Niemniej jednak przepych tego detalu został ostudzony poprzez dodanie prostych i skromnych uchwytów do drzwi i szuflad. Lekkość natomiast symbolizowana jest przez witryny, które przy odpowiednim ustawieniu, chętnie wykorzystają potencjał oświetlenia.

Biurko z szufladami VB-1 Vero Biurko z szufladami VB-1 Vero
Producent: Restol
Cena: 919,00 zł
szt.
zobacz więcej
Komoda z barkiem VK-11B Vero Komoda z barkiem VK-11B Vero
Producent: Restol
Cena: 614,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szafa dwudrzwiowa VS-2 Vero Szafa dwudrzwiowa VS-2 Vero
Producent: Restol
Cena: 984,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szafa jednodrzwiowa VS-1 Vero Szafa jednodrzwiowa VS-1 Vero
Producent: Restol
Cena: 709,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szafa trzydrzwiowa przesuwna VS-3 Vero Szafa trzydrzwiowa przesuwna  VS-3 Vero
Producent: Restol
Cena: 1 779,00 zł
szt.
zobacz więcej
Szafka z barkiem VK-5B Vero Szafka z barkiem VK-5B Vero
Producent: Restol
Cena: 664,00 zł
szt.
zobacz więcej
Witryna dwudrzwiowa VW-2 Vero Witryna dwudrzwiowa VW-2 Vero
Producent: Restol
Cena: 1 279,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl